Nasz zespół

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

Specjalista chorób wewnętrznych – wiedzę z tego zakresu zdobywała w Klinice Endokrynologii w Poznaniu dzięki temu posiada odpowiednie przygotowanie do opieki nad pacjentami z zaburzeniami płodności szczególnie w zakresie dysfunkcji hormonalnych.

Od wielu lat pracuje jako nauczyciel Metod Rozpoznawania Płodności – posiada duże doświadczenie w umiejętności w ocenie cyklu kobiety, jego zaburzeń i niepłodności. Prowadziła spotkania przygotowujące w zakresie Poradnictwa Małżeńskiego, obrony życia nienarodzonych dzieci i ludzkiej płciowości – dzięki temu potrafi nawiązywać z pacjentami dobry kontakt i rzeczowo wyjaśniać wiele problemów zarówno medycznych, psychologicznych jak i moralnych.

Systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie metod naturalnego planowania rodziny. Chętnie pogłębia wiedzę o nowych sposobach leczenia. Ulubioną maksymą dr Laury, która przyświeca aktywności zawodowej lekarza jest: „Dobro pacjenta najwyższym prawem”. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Położna. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku Połżnictwo. Doświadczenie zawodowe Położnej zdobyła w:

  • Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Szpitalna 37 w Poznaniu na Oddziale Chirurgii Noworodka z Intensywną Terapią i Neurochirurgią
  • Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Polna 33 w Poznaniu na Oddziale Intensywnej Terapii Medycznej,
  • Szpitalu w Szamotułach, na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym oraz w Poradni K.

Ponadto od 2013 roku przez 1,5 roku pracowała jako Wolontariusz w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu na Oddziale Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej.

Do szczególnego obszaru zainteresowań z obszaru medycyyny należy niepłodności, przyczynyn jej powstawania i leczenia. W 2008 roku ukończyła kurs „Kurs I i II stopnia „Metody rozpoznawania płodności. Metoda wielowskaźnikowa – podwójnego sprawdzenia”. Brała również udział w kilku konferenacjach dot. niepłodności.

W relacji z Pacjentem jest ciepła, otwarta i wrażliwa na jego potrzeby i problemy. Niezależnie od sytuacji stosuje zasadę: „traktuję Pacjenta, tak jakbym sama chciała być traktowana, będąc na jego miejscu”.

Kocha przyrodę, zwłaszcza psy i konie oraz wszystkie kwiaty, równie mocno gatunki szlachetne jak i te polne. Wiosną i latem lubi wypoczywać na łonie przyrody w ciszy i spokoju, najchętniej nad jeziorem w leśnym domku kampingowym. Lubi czytać ksiązki i kocha muzykę, zwłaszcza klasyczną. Prywatnie szczesliwa żoną i matka 3 dzieci (2 w niebie).

Nauczyciel Metody Rozpoznawania Płodności Podwójnego Sprawdzania

Absolwent Wydziału Chemii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2005).

W 1999 roku ukończył kurs „Kurs I i II stopnia „Metody rozpoznawania płodności. Metoda wielowskaźnikowa – podwójnego sprawdzenia”.

 Od października 2017 pełni Funkcję Prezesa Zarządu w Stowarzyszeniu Przystań Nasza Rodzina, którego celem jest m.in. pomoc medyczna małżeństwom w zakresie leczenia problemów związanych z płodnością.

Szczególnym obszarem zainteresowań Pana Szymona jest ochrona środowiska, fotografia i żeglarstwo. Jego największym marzeniem jest posiadać własny jacht i rejs po Morzu Śródziemnym śladami św. Pawła.

Prywatnie szczęśliwy mąż (od 2000 r) oraz ojciec dwóch córek i syna.

Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Nauczyciel Metody Rozpoznawania Płodności Podwójnego Sprawdzania (w trakcie specjalizacji). W gabinecie pełni również funkcję asystentki Laury Grześkowiak oraz specjalisty ds. administracji.

W 2010 ukończyła szkolenie Masażu Głębokiego zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii prowadzone przez dr.n.k.f. Jarosława Ciechomskiego

Szczególnym obszarem zainteresowań Małgorzaty jest diagnostyka i leczenie niepłodności. Uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu zdrowia prokreacyjnego, diagnozowania i leczenia niepłodności oraz zarządzania personelem medycznym :

  • 2012 – „Zastosowania terapii manualnej w ginekologi, położnictwie i neonatologii”
  • 2013 – „NaProTechnology w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności, szanse -wyzwania-efekty”
  • 2017 – „Opieka paliatywna w okresie perinatalnym”
  • 2017/2018 – „Szkolenie dla kadry zarządzającej personelu medycznego”

Od października 2017 pełni Funkcję Wiceprezesa Zarządu w Stowarzyszeniu Przystań Nasza Rodzina, którego celem jest  m.in. pomoc medyczna małżeństwom w zakresie leczenia problemów związanych  z płodnością, rozpowszechnianie Metod Rozpoznawania Płodności.

mgr Katarzyna Stodulna w Gabinecie pełni funkcję specjalisty ds. administracji.
Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych (ukończenie 2001 r.).

Pani Katarzyna ukończyła Kurs Samodzielny Księgowy (2006 r.) , jest również Członkiem w Stowarzyszeniu „Oaza Wieczernik” ( od 2013 r.).

W kontaktach z pacjentami jest bardzo ciepła i empatyczna. Potrafi uśmiechem i dobrym słowem rozładować napięcie jakie czasem towarzyszy pacjentom. Dzięki umiejętnościom interpersonalnym oraz negocjacyjnym jest niezastąpiona w kontaktach z urzędami.

Zainteresowaniami Pani Katarzyny jest czytanie książek obyczajowych i biograficznych, słuchanie dobrej muzyki (również klasycznej).
Prywatnie szczęśliwa żona i mama 4 dzieci.